DekomSystem

Volvo XC90

Harmonický, designově čistý a nekomplikovaný luxus doprovázený vyspělými bezpečnostními technologiemi a komfortem pro všech 7 cestujících.

1 679 900 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Inteligentní hnací síla

  Vylepšili jsme výkon modelu XC90 a současně jsme zajistili jeho menší dopad na životní prostředí. Ztělesňuje tak naši zásadu, že chcete-li dosáhnout nízké spotřeby paliva a emisí CO₂, nemusíte nutně obětovat výkon a vynikající jízdní vlastnosti. Podle terénu a momentální nálady si můžete zvolit nejvhodnější jízdní režim z nabídky, která zahrnuje například režim Comfort nebo Off Road.

 • illustration

  Detaily

  Každý jednotlivý prvek zde představuje harmonickou součást celku. Vše je vyrobeno z nejvybranějších materiálů jako jsou jemná kůže a dřevo s krásnou texturou. Vůz se navíc pyšní unikátními detaily jako jsou například křišťálová hlavice řadicí páky nebo odvětrávaná přední sedadla tvarovaná podle lidského těla zahrnující masážní funkci a bederní opěrku, kterou lze elektricky nastavit ve čtyřech směrech.

 • illustration

  Sensus

  Systém navržený tak, aby byla komunikace s vozem naprosto přirozená a intuitivní - stačí promluvit a vše je hotovo. Technologie Sensus kombinuje nejmodernější informační a zábavní funkce. S přístupovým bodem Wi-Fi budete vy a vaše Volvo XC90 vždy ve spojení.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky