DekomSystem

Nové Volvo XC40

Představujeme vám nové Volvo XC40, malé SUV plné velkých inovací. To je se svým expresivním designem, důmyslně řešenými úložnými místy a chytrými technologiemi stvořeno pro město.

787 500 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Buďte nad věcí

  Volvo XC40 vás bude svou vysokou jízdní pozicí, která vám poskytne skvělý rozhled, inspirovat k sebejistému jízdnímu zážitku. Dynamická ovladatelnost a citlivé reakce řízení vám umožní mít stále situaci pod kontrolou.

 • illustration

  Sdílení radosti z jízdy se svými přáteli

  Podělte se o své Volvo XC40 se svými přáteli, s rodinou nebo s kolegy. Stačí jim poskytnout přístup prostřednictvím jejich telefonu nebo jiného mobilního zařízení a aplikace Volvo On Call (v ČR zatím k dispozici HW příprava umožňující pozdější aktivaci systému VOC). Protože není nutné při zapůjčení vozu nikomu předávat klíč z ruky do ruky, otevře se vám svět nových možností, ve kterém bude váš život jednodušší a váš vůz bezpečně zajištěný, jak byste ostatně od značky Volvo očekávali.

 • illustration

  Dostatek prostoru na cokoliv

  Volvo XC40 vám usnadní život svou chytrou výbavou určenou k odkládání všeho, co potřebujete mít při sobě. Její součástí jsou například kapsy ve dveřích, které jsou dostatečně velké na uložení notebooku a příruční tašky, nebo důmyslný výklopný háček schránky v palubní desce. Mimo to je pod přední středovou loketní opěrkou schránka, do které lze vložit běžnou krabici s papírovými kapesníčky.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky