DekomSystem

Volvo V90 Cross Country

Žijte přítomností. Nové Volvo V90 Cross Country je stvořeno, aby vám umožnilo v co největší míře dělat to, co milujete.

1 489 900 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Síla, kterou nelze přehlédnout

  Harmonické spojení skandinávského designu, precizního řemeslného zpracování a schopnosti za každého počasí si hravě poradit s každou cestou. Díky velkým kolům a zvýšenému podvozku získáte sebejistotu při jízdě v lehkém terénu, spodní kryt předního nárazníku a rozšíření lemů blatníků v černém odstínu Charcoal (nebo v barvě karoserie dodají Volvu V90 Cross Country na robustnějším vzhledu.

 • illustration

  Rozšíří svět Vašich možností

  S pomocí Asistenta pro bezpečný sjezd prudkého svahu a pohonu všech kol budete schopní pokračovat v cestě i za zhoršených jízdních podmínek. Aby váš vůz reagoval dle vašich aktuálních potřeb, můžete si vždy vybrat ideální jízdní režim pro konkrétní situaci: Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road nebo Individual. V režimu Individual si nadto můžete nastavit jízdní charakter svého vozu na míru svým osobním požadavkům.

 • illustration

  Vaše nedocenitelná záloha

  S Asistentem pro jízdu v kolonách a semi-autonomním řízením Pilot Assist II. budou vaše cesty probíhat v příjemnějším rytmu a bez zbytečného stresu. Tento částečně autonomní systém vám po celou dobu jízdy až do dálničních rychlostí pomůže nejen udržovat požadovanou rychlost a odstup od vozu před vámi, ale zároveň bude jemnými zásahy do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky