DekomSystem

Nové Volvo V60

Elegantní, sportovní, praktické: seznamte se s kombi nové generace.

959 900 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Vychutnejte si dynamickou jízdu

  Vůz vyniká dynamickým jízdním charakterem, za který vděčí mimo jiné i podvozku, který přispívá k jeho mimořádně dobré ovladatelnosti. Přední náprava využívá dvojité lichoběžníkové zavěšení, zatímco vzadu je použita víceprvková náprava Integral Link automobilky Volvo Cars. Při výrobě byly využívány vyspělé lehké materiály, díky nimž došlo ke snížení hmotnosti vozu a ke zvýšení citlivosti jeho reakcí. Kromě sportovního jízdního charakteru nabízí nové Volvo V60 také širokou škálu vlastností, které od vozu Volvo přirozeně očekáváte. Mezi ty patří i špičkový komfort při jízdě na jakékoliv silnici.

 • Prostor pro jakýkoliv náklad

  Štíhlá opěradla předních sedadel a výrazně tvarovaná zadní sedadla poskytují cestujícím sedícím v zadní řadě příjemně velkorysý prostor pro nohy a vysoký komfort i podporu. Zavazadlový prostor nabízí při naložení po horní okraje opěradel zadních sedadel a včetně schránky pod podlahou úložný objem 529 litrů, který lze při sklopení opěradel zadních sedadel rozšířit až na 1 364 litrů.

 • illustration

  Stvořeno, aby vás chránilo

  Systém City Safety je inovací automobilky Volvo Cars, která aktivním hledáním potenciálního nebezpečí pomáhá chránit nejen lidi v novém Volvu V60, ale i ty mimo něj. Systém využívá k identifikaci potenciálních rizik, která mohou představovat jiná vozidla, cyklisté, chodci a velká zvířata, radarovou a kamerovou technologii fungující ve dne i v noci. V případě, že systém City Safety rozpozná bezprostřední riziko kolize a řidič nereaguje na varování včas, může začít automaticky brzdit, aby předešel srážce nebo alespoň zmírnil její dopad. Systém zahrnuje také funkci Podpora řízení, jejímž úkolem je pomoci řidiči s úhybným manévrem, aby byl zásah co nejefektivnější a nebezpečnější.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky