DekomSystem

Služby

DEKOM SYSTEM, s. r. o. si zakládá na zkušenostech a dlouhé tradici a zároveň neustále inovuje a zlepšuje své služby. Firma je významným regionálním sponzorem, poskytuje rozsáhlý komfort služeb pro své zákazníky od předvedení vozu, financování a pojištění vozu, až po prodej náhradních dílů a servis.

 • illustration

  PRODEJ VOZŮ

  Jsme autorizovaným prodejcem vozů značek Volvo, Jaguar a Land Rover. U nás si můžete objednat vůz z výroby přesně dle svých požadavků nebo si vybrat některý z našich skladových či předváděcích vozů Volvo, Jaguar a Land Rover. Nabízíme také prověřené ojeté vozy. Kompletní nabídku vozů, které jsou aktuálně k dispozici, naleznete zde.

 • illustration

  VÝKUP VOZŮ

  Pomalu se rozhlížíte po novém voze, ale nevíte si rady s tím starým? Obraťte se nás. DEKOM SYSTEM se specializuje na výkup ojetých vozů značek Volvo, Jaguar a Land Rover. K ocenění vašeho vozu využíváme především vlastní dlouholeté zkušenosti, důkladnou rešerši i moderní programy Eurotax a Cebia. Nabízíme také zprostředkováním prodeje vozů i výkup na protiúčet.

 • illustration

  FINANČNÍ SLUŽBY

  Při koupi vozu u nás se nemusíte o nic starat. Veškeré potřebné formality vyřídíme za vás. Spolupracujeme s největšími finančními a pojišťovacími institucemi, u kterých vám rádi sjednáme nabídku úvěru, leasingu, operativního leasingu i pojištění. Sami si už potom zvážíte, která nabídka vám nejvíc vyhovuje.

  Pro vaše dlouhodobé pohodlné cestování také doporučujeme prodloužení záruky a asistence. Prodloužení záruky a asistenční služby vašeho vozu si můžete sjednat přímo u nás v DEKOM SYSTEM.

 • illustration

  SERVISNÍ SLUŽBY

  Provozujeme autorizovaný servis vozů Volvo, Jaguar a Land Rover. Zajistíme kompletní servis vašeho vozu od A do Z. Používáme výhradně originální náhradní díly a dodržujeme přísné servisní postupy automobilek. Kompletní informace o servisních službách
  naleznete zde.

  Nabízíme originální náhradní díly a doplňky pro vozy značek Volvo, Jaguar a Land Rover. Díky elektronickému katalogu dokážeme objednat náhradní díl podle VIN přesně na váš vůz. Nezapomeňte, že jedině originální náhradní díly zajistí bezproblémový a bezpečný provoz vašeho vozu. Obraťte se na nás se svým požadavkem a my vám rádi poradíme. Více informací o dílech, doplňcích a dárkových předmětech naleznete zde.

nemám čas potřebuji full-service kontaktujte mne

Nemáte čas, nebo se nechcete zabývat maličkostmi, naše společnost se ráda postará o vše co se týká vašeho vozu, za vás. Převezmeme veškeré náležitosti a vy se můžete nadále pohodlně věnovat dalším činnostem.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *