DekomSystem

servisní služby

PROFESIONALITA, ZKUŠENOSTI A ODBORNOST

Provedeme garanční prohlídku, připravíme ho na dovolenou a dlouhou cestu, aby byl ještě spolehlivější. Aby váš vůz zůstal stále šarmantní, použijeme k jeho mytí a čištění ruční myčku. Pro diagnostiku poruch a závad používáme nejmodernější výpočetní techniku. V případě potřeby aktualizujeme software v řídících modulech. Disponujeme pneuservisem a geometrií.

Servis Land Rover

pondělí až pátek:

sobota a neděle:

+420 495 581 635

radek.lzicar@dekomsystem.cz

 • illustration

  AUTORIZOVANÝ SERVIS

  Náš autorizovaný servis Jaguar Land Rover vyhovuje přísným standardům značky ohledně kvality poskytovaných služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu vašeho vozu. Disponujeme originálními diagnostickými zařízeními, která detekují závady na mechanických a elektronických systémech vozidla. V případě potřeby provádíme aktualizaci softwaru v řídících modulech. Při opravách používáme výhradně originální díly Jaguar Land Rover, aby byla zajištěna kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů. Pro objednávání náhradních dílů používáme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému objednáme díly dle VIN přesně na váš vůz. Máme vlastní pneuservis a geometrii, nabízíme uskladnění pneumatik, zajištění STK, vyřízení pojistných událostí, ruční mytí vozů. Provozujeme služby lakovny a plánujeme otevřít klempírnu.

 • illustration

  SERVISNÍ PROHLÍDKY

  Servisní prohlídky provádíme v souladu s postupy značky Jaguar Land Rover. Díky tomu si můžete zjistit cenu své servisní prohlídky dopředu. Značka Jaguar Land Rover definuje ceny servisních prohlídek dle typu vozu a nájezdu kilometrů a my tyto ceny dodržujeme. Kontaktujte našeho přejímacího technika ohledně podrobnějších informací.  

 • illustration

  VAŠE POHODLÍ JE NAŠÍ PRIORITOU

  Našim zákazníkům nabízíme služby pick-up servisu, odvozu, případně zapůjčení náhradního vozu. Pokud se rozhodnete na opravu počkat, máme pro vás pohodlnou klientskou zónu s připojením na Wi-Fi, klimatizací a zajímavými magazíny. Můžete si u nás také dopředu zamluvit zasedací místnost a vyřídit si své schůzky.  

 • illustration

  VYSOKÁ KVALIFIKACE A ZKUŠENOSTI

  Od počátku našeho podnikání stavíme na principech odbornosti, stability, spolehlivosti, nadstandartních službách a především osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Prodejem a servisem luxusních vozů se zabýváme již 20 let. Disponujeme kvalifikovaným týmem odborníků, kteří jsou pravidelně proškolování v Rakousku. Během servisních prací používáme výrobcem předepsané nástroje a dodržujeme podrobné technické postupy.  

 • illustration

  ONLINE SERVISNÍ HISTORIE

  Servisní historii u nových vozů nyní zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o vašem voze. Přístup k vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci vždy online přístupný.

 • illustration

  PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY A ASISTENCE

  Blíží se konec vaší záruky Jaguar Land Rover? Neponechejte nic náhodě a objednejte si u nás prodloužení záruky, případně asistence. Zvýšíte tím hodnotu svého vozu a vyhnete se nenadálým vydáním za opravy. Prodloužit záruku lze o jeden rok a 30 000 km nebo o dva roky a o 50 000 km. Můžete tak získat až 5 let záruky (do 150 000 km) na váš vůz.

 • illustration

  NÁHRADNÍ DÍLY

  V autorizovaném servisu DEKOM SYSTEM seženete veškeré značkové zboží Jaguar Land Rover. Doporučujeme používat originální náhradní díly, které zajistí dlouhou životnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho vozu. Náhradní díly dodáme dle VIN přesně na váš vůz. Naši vyškolení technici vám s výběrem správného dílu rádi poradí.

 • illustration

  PŘÍSLUŠENSTVÍ A DOPLŇKY

  Nabízíme celou škálu praktického příslušenství od designových doplňků, stupaček, držáků a nosičů, střešních boxů, lan, zádržných systémů, tažných zařízení až po ledničky a držáky na iPad. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

  DEKOM SYSTEM nabízí také Jaguar Land Rover doplňky a lifestylové produkty. Pořízením značkového deštníku, bundy, kšiltovky, polo trika nebo pera se dokonale sladíte se svým vozem. V katalogu merchandise naleznete doplňky jako cestovní tašky, pouzdra na notebook, oblečení, dárkové předměty, modely aut Land Rover, kancelářské potřeby a další praktické Land Rover produkty. Nabídku si můžete prohlédnout zde.

 • illustration

  ODTAHOVÁ SLUŽBA

  Je váš vůz nepojízdný? První, co byste měli udělat, je kontaktovat svoji asistenční službu. Asistenční služby jsou součástí vaší standardní záruky, často i součástí vašeho pojištění. Pokud ovšem tyto možnosti selžou, nebo nejsou pro vás k dispozici, rádi odtah vašeho vozu k nám sjednáme.  

objednávka servisu

Ať už máte doma veterána nebo zcela nový vůz, dopřejte mu revitalizační pobyt v našem autorizovaném servisu. Závazný termín bude upřesněn po zpracování vaší objednávky.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *

Pole označená symbolem * jsou povinná.