DekomSystem

Range Rover Velar

Ať už právě jedete po dálnici nebo se pokoušíte zdolat rozbitou polní cestu, schopnosti nového modelu Range Rover Velar pokaždé vyniknou.

1 559 569 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  INOVACE

  Jedinečný nový informační a zábavní systém InControl, má nejen vzhled nesrovnatelný s jakýmikoli jinými systémy, ale i parametry a funkce vyčnívající nad jiné. Dvě nové standardně dodávané 10" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením umožňují uživateli zobrazovat potřebné informace a současně používat další funkce. Můžete například využívat na horní obrazovce navigační systém a na dolní přehrávat média. Novinkou jsou také inovativní zapuštěné ovládací prvky na volantu fungující na kapacitním dotykovém principu.  

 • illustration

  POHON

  Pro model Velar je k dispozici řada optimalizovaných motorů. Nové a lehké hliníkové čtyřválce, stejně jako silou nabité šestiválcové motory se vyznačují přímým odevzdáním výkonu. Všechny jsou vybaveny systémem Stop/Start a chytrým nabíjením akumulátoru rekuperací kinetické energie, které se využívá kinetickou energií při brzdění. Osm těsně odstupňovaných převodových stupňů automatické převodovky zajišťuje za všech okolností zařazení optimálního převodového stupně a tím i maximální hospodárnost i akceleraci.  

 • illustration

  REVOLUČNÍ DESIGN

  Range Rover Velar je nádherně vyvážený vůz s optimálními proporcemi. Ladné křivky dolní části vozu s dokonale integrovanými výsuvnými klikami dveří a integrovaným zadním spoilerem jsou důkazem posedlosti nejmenšími detaily. Zadní část vozu charakterizují čtyři koncová světla s grafickým provedením kultovní značky Range Rover, které nádherně doplňují křivky vozu a dotvářejí jeho dokonalý celkový vzhled.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky