DekomSystem

Range Rover Sport

Range Rover Sport je vůz pro vášnivé řidiče. Svým výkonem a úchvatným vzhledem láká k projížďce.

1 769 020 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  JÍZDNÍ VLASTNOSTI

  Range Rover Sport je agilní, dynamický a vyznačuje se pozoruhodnými schopnostmi. Je nabízen s několika výkonnými motory, poskytujícími maximální rychlost až 250 km/h. Snadné ovládání a bezkonkurenční terénní jízdní vlastnosti zaručují, že si vozidlo poradí s výzvami na každé cestě, na silnici i v terénu. Systém Dynamic Response zlepšuje ovládání vozu pomocí hydraulické kontroly naklánění karoserie. Systém řízení dynamické stability pomáhá udržovat stabilitu při zatáčení. Systém vektorování točivého momentu společně s dynamickým aktivním zadním samosvorným diferenciálem poskytuje kontrolované řízení a zatáčení.  

 • illustration

  CELOHLINÍKOVÁ KAROSERIE

  Range Rover Sport je prvním vozem ve své třídě s vyspělou celohliníkovou konstrukcí karoserie. Díky tomu je lehčí a hospodárnější. Velmi lehký skelet karoserie je vyroben z důsledně optimalizované kombinace výlisků, odlitků a výtlačně lisovaných komponentů z hliníkové slitiny. Tím je zajištěna maximální tuhost přesně v těch místech, která jsou vystavena největšímu namáhání. Výsledkem je skelet s vynikající tuhostí, která je nezbytným předpokladem pro excelentní úroveň kultivovanosti a pasivní bezpečnosti.  

 • illustration

  INTERIÉR

  Do nejmenšího detailu pečlivě vybavený interiér modelu Range Rover Sport odráží jeho charakter. Znamenitě zpracované detaily, výrazné elegantní linie a čisté plochy se snoubí s luxusní povrchovou úpravou. Na přání dodávané panoramatické střešní okno zaplaví interiér přirozeným světlem, čímž umocňuje pocit prostornosti a spojení s okolním světem. Čisté, elegantní linie a prémiové materiály v interiéru jsou zvýrazněny ambientním osvětlením. Na výběr je celkem deset barev od modré přes bílou až po červenou. Virtuální přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3" využívá nejmodernější TFT displej s vysokým rozlišením a nejnovější barevnou grafikou pro jasné zobrazování hlavních funkcí a údajů.  

 • illustration

  VERZE SVR

  Range Rover Sport SVR, navržený a zkonstruováný divizí Special Vehicle Operations (SVO) je nejschopnějším a nejvýkonnějším SUV na světě. Jeho svalnatý a široký postoj je v dokonalé rovnováze s vynikající ovladatelností. Zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Největší rychlost tohoto modelu je 260 km/h. Jeho zážehový motor V8 Supercharged 5,0 litru poskytuje nejvyšší výkon 550 k a maximální točivý moment 680 Nm. Maximální točivý moment je k dispozici od 3 500 do 4 000 otáček za minutu.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky