DekomSystem

Range Rover Evoque

Skutečný Range Rover v kompaktní podobě. Moderní design a jedinečná silueta modelu vám zaručí, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

986 029 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Varianty

  Range Rover Evoque je k dispozici ve variantách Coupé, Cabriolet a jako pětidveřová verze. Range Rover Evoque Coupé přináší svými elegantními liniemi odvážnou interpretaci moderního britského designu. Pětidvéřová verze nabízí vynikající praktičnost. Vnitřní prostor je promyšlen do posledního detailu a nabízí dostatek pohodlí. Range Rover Evoque Cabriolet je prvním kabrioletem na světě v segmentu kompaktních SUV a stanovuje nová měřítka v oblastech designu, schopností a ryzího potěšení z jízdy.

 • Devítistupňová automatická převodovka

  Lehká a kompaktní devítistupňová automatická převodovka optimalizuje spotřebu paliva a emise CO2. Převodovka je speciální zkonstruována pro motory uložené vpředu napříč a patří mezi nejúčinnější a technicky nejvyspělejší, jaká kdy byla použita v sériově vyráběných vozidlech. Dvě patentované zubové spojky umožňují těsnější odstupňování zlepšující reakce během akcelerace a optimalizaci kvality řazení, jízdního projevu a kultivovanosti.

 • illustration

  Konektivita

  Systémy Touch a Touch Pro poskytují nepřeberné množství informací a zábavy. Intuitivní technologie InControl vám může pomoci najít parkovací místo, streamovat vaši oblíbenou hudbu a dokonce i najít odcizené vozidlo. Režim dojíždění umožňuje systému naučit se vaše pravidelné trasy a automaticky vás bude informovat o předpokládané době jízdy na základě aktuálních i předchozích stavů dopravy.  

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky