DekomSystem

Range Rover

Více než 45 let představitelem vrcholu britského designu a špičkových schopností.  

2 745 006 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  INTERIÉR

  Interiér vozu Range Rover se vyznačuje nádhernou výbavou a promyšleným designem. Nádherně měkká, poddajná kůže pokrývá prakticky každou plochu, od sedadel a přístrojové desky až po výplně dveří a strop. Řemeslné zpracování je na nejvyšší úrovni. Je použita speciální technika dvojitého prošívání, za zvážení každého aspektu, od délky a směru prošívání až po způsob spředení, tloušťku a materiál nití. Kontrast s plochami pokrytými kůží a dřevěným obložením vytváří detaily ze skutečného kovu. Příkladem jsou sloupky po obou stranách středové konzoly, otočný volič automatické převodovky nebo osobité výdechy ventilační soustavy, jejichž lišty jsou zvýrazněny linií se satinovanou chromovanou povrchovou úpravou.  

 • illustration

  MOTORY

  Range Rover je nabízen s řadou motorů, od vznětového motoru TDV6 3,0 l zkonstruovaného tak, aby poskytoval nejlepší vlastnosti ve své třídě, až po výkonný přeplňovaný pětilitrový zážehový osmiválec. Kultivovaný a výkonný motor TDV6 258 k poskytuje maximální točivý moment 600 Nm a zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 7,9 sekundy. Pozoruhodný turbodiesel SDV8 byl zkonstruován exkluzivně pro Range Rover a nabízí suverénní výkon 339 k. Vznětový osmiválec se zdvihovým objemem 4,4 litru a točivým momentem 740 Nm poskytuje naprosto suverénní jízdní výkony. Zážehový osmiválec V8 Supercharged nabízí 510 koní a jeho vylepšená verze pro modely SVAutobiography až 550 koní.  

 • illustration

  TESTOVÁNÍ

  Všechny vozy Land Rover jsou předtím, než vyjedou na silnice, podrobeny pomocí moderního zkušebního zařízení vystaveny zátěži odpovídající desetiletému extrémnímu používání. V klimatických komorách jsou například vozy vystaveny bočnímu větru o rychlosti až 180 km/h, vysokým teplotám i stavům nízkého proudění vzduchu. V reálných podmínkách i v klimatických komorách jsou vozy zmrazeny na -40 °C a naopak rozpáleny na 50 °C. Testy na ledových polích ve Švédském Arjeplogu či nelítostném dubajském pouštním písku jsou zárukou, že legendární terénní jízdní vlastnosti jsou vrozené každému vozidlu Land Rover.  

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky