DekomSystem

illustration

pracujte v dekomu

Jsme stabilní společnost působící již 20 let na trhu s luxusními vozy. Nabízíme prestižní zaměstnání pro prémiové značky Volvo, Land Rover a nově i Jaguar. U nás se setkáte jak s přátelskou atmosféru menšího kolektivu, tak s prací s moderními globálními systémy, technologiemi a četnými odbornými školeními v Čechách i v zahraničí. Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy, ochotné pracovat s náročnou klientelou a učit se novým věcem. 

 • Osobní servisní technik

  Pracujte v autoservisu budoucnosti již dnes.

   

  Společnost Volvo se rozhodla zcela změnit současnou podobu autoservisů. Servisy Volvo budou pro techniky i zákazníky přívětivější, efektivnější a pohodlnější. Staňte se osobním technikem a buďte u toho.

   

  Pro DEKOM SYSTEM - nový autosalon Volvo v Pardubicích - hledáme:

  OSOBNÍHO SERVISNÍHO TECHNIKA/AUTOMECHANIKA NOVÉ GENERACE

   

  Jde o propojenou pozici servisního technika a mechanika, který má zodpovědnost za celý zákaznický a servisní proces. Hledáme někoho, kdo se nebojí komunikovat s lidmi, kdo od záka­zníka vůz přebere, identifikuje závadu, provede opravu, vysvětlí provedené práce a vůz zpátky předá.

   

  Je to zajímavá práce, kde využijete kombinaci všech dovedností a znalostí od zručnosti a šik­ovnosti až po komunikaci se svými zákazníky, kteří budou jezdit za Vámi – za svým osobním technikem.