DekomSystem

illustration

pracujte v dekomu

Jsme stabilní společnost působící již 20 let na trhu s luxusními vozy. Nabízíme prestižní zaměstnání pro prémiové značky Volvo, Land Rover a nově i Jaguar. U nás se setkáte jak s přátelskou atmosféru menšího kolektivu, tak s prací s moderními globálními systémy, technologiemi a četnými odbornými školeními v Čechách i v zahraničí. Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy, ochotné pracovat s náročnou klientelou a učit se novým věcem. 

  • Servisní poradce

    Máte zkušenosti servisního poradce? Umíte jednat s lidmi? Jste pracovití, pečliví a dotahujete věci do konce? Zajímáte se o luxusní vozy? Informujte se u DEKOM SYSTEM o pracovní pozici Servisní poradce. Jsme autorizovaný prodejce a servis značek Jaguar a Land Rover a do našeho týmu v novém autosalonu v Hradci Králové hledáme motivované profesionály

  • Automechanik Junior

    Jste pracovití, pečliví a zruční v oboru oprav automobilů? Zajímáte se o luxusní vozy? Informujte se v DEKOM SYSTEM o pracovní pozici Automechanik Junior. Hledáme vyučené a motivované automechaniky do našeho týmu do nového autosalonu značek Jaguar a Land Rover v Hradci Králové.