DekomSystem

illustration

pracujte v dekomu

Jsme stabilní společnost působící již 19 let na trhu s luxusními vozy. Nabízíme prestižní zaměstnání pro prémiové značky Volvo, Land Rover a brzy Jaguar. U nás se setkáte jak s přátelskou atmosféru menšího kolektivu, tak s prací s moderními globálními systémy, technologiemi a četnými odbornými školeními v Čechách i v zahraničí. Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy, ochotné pracovat s náročnou klientelou a učit se novým věcem. 

 • Prodejce nových vozů

  Jste komunikativní, cílevědomí, máte obchodního ducha? Zajímáte se o luxusní vozy? Informujte se v DEKOM SYSTEM o pracovní pozici prodejce vozů. Hledáme zkušené a motivované obchodníky do našeho týmu.   

 • Recepční

  Jste komunikativní, pečliví a spolehliví? Máte rádi luxusní automobily? Přijďte se informovat do autorizovaného dealerství Volvo Pardubice na pracovní pozici recepční.  Hledáme spolehlivou a komunikativní posilu do našeho týmu, která by se nebála každodenního kontaktu s našimi zákazníky a administrativně podpořila obchodní tým.  

 • Brigáda - správce vozového parku

  Chtěli byste získat praxi při studiu u prémiové značky osobních vozů? Jste zodpovědní, pečliví a pracovití? Informujte se u DEKOM SYSTEM na pracovní pozici Správce vozového parku.

 • Automechanik

  Jste pracovití, pečliví a zruční v oboru oprav automobilů? Zajímáte se o luxusní vozy? Informujte se v DEKOM SYSTEM o pracovní pozici Automechanik. Hledáme zkušené a motivované automechaniky do našeho týmu.   

 • Specialista ojetých vozů

  Chcete posunout své zkušenosti v oboru ojetých vozů o úroveň výš? Staňte se obchodníkem s ojetými vozy v DEKOM SYSTEM. Získáte možnost starat se o luxusní ojeté vozy Volvo, Jaguar, Land Rover a dostanete do péče naše VIP zákazníky.