DekomSystem

O Dekom System

DEKOM SYSTEM, s. r. o. nabízí dlouholetou zkušenost s prodejem a servisem luxusních vozů a stabilní tým, který je připraven neustále se učit. Na kontě má 2 tisíce prodaných vozů a stovky spokojených zákazníků. Zakládá si na zkušenostech a dlouhé tradici a zároveň neustále inovuje a zlepšuje své služby. Firma je významným regionálním sponzorem, poskytuje rozsáhlý komfort služeb pro své zákazníky od předvedení vozu, financování a pojištění vozu, až po prodej náhradních dílů a servis.

 • illustration

  STABILITA A TRADICE - 20 let na trhu

  Počátek DEKOM SYSTEMU se datuje do doby, kdy značka Volvo ještě vyráběla své oblíbené hranaté kombíky. Nechali jsme se okouzlit nejenom tímto kontroverzním designem, ale i filozofií, kvalitou a praktičností švédských vozů a stali jsme se jako jedni z prvních v České republice autorizovanými dealery. Jako jedni z mála držíme se značkou stále krok a patříme dnes k dealerům Volvo s nejdelší tradicí. Díky stabilním prodejům se řadíme mezi pět nejvýznamnějších dealerů v České republice.

 • illustration

  JIŽ 6. ROKEM nabízíme Land Rover

  Když ještě Land Rover vyráběl svoji kouzelnou hranatou Discovery, neodolali jsme ani této značce. Věděli jsme, že tato robustní a luxusní auta do terénu prostě musíme mít. Autorizované zastoupení Land Rover se nám podařilo získat v roce 2013.

  Na kontě máme necelých 2 tisíce prodaných vozů a stovky spokojených zákazníků. Díky tomu si můžeme dovolit podporovat významné události v našem regionu. Jsme dlouholetými partnery Dostihového spolku, Pardubické Juniorky, hokejového klubu a dalších významných událostí. K dvacátému výročí jsme si nadělili dárek v podobě autorizovaného zastoupení značky Jaguar.

 • illustration

  ZKUŠENOST A ODBORNOST

  Mezi naše přednosti patří dlouholetá zkušenost se servisem luxusních vozů a stabilní tým, který je připraven neustále se učit. Splňujeme přísné standardy značek Volvo, Jaguar a Land Rover v oblasti kvality a služeb. Celý tým disponuje vysokou kvalifikací a je pravidelně školen tak, aby mohl nabídnout prvotřídní služby náročným klientům a jejich vozům, a to bez kompromisů.  

 • illustration

  LUXUSNÍ VOZY

  Zaměřujeme se na prodej a servis prémiových vozů pro náročné zákazníky. Značka Volvo je pro nás synonymem nadčasové elegance, skandinávské vytříbenosti a vkusu, bezkonkurenční bezpečnosti a pohodlí, přírodních materiálů a ekologie. S Volvem můžete vyrazit do jakékoliv nepohody, a přesto se budete cítit příjemně, pohodlně, jako doma u krbu v obýváku. ()

  Land Rover je pro nás symbolem výstřednosti a nekonečných možností. Každý model této značky v sobě skrývá něco netradičního až výstředního. Evoque pobláznil svět svým designem, Range Rover Sport nabízí neskutečnou jízdní dynamiku a výkon, Discovery výstřední design a obrovskou vnitřní kapacitu, Range Rover Velar ohromil futuristickým designem a technologiemi. Nabídku našich prémiových produktů skvěle doplňuje sportovní a dynamická značka Jaguar. Vozy Jaguar nabízejí výjimečný vzhled a jedinečný pocit z jízdy. Jsou hbité a silné, elegantní a svůdné, sebejisté a instinktivní. Strhují na sebe pozornost a rozbuší srdce každého řidiče. 

 • illustration

  OSOBNÍ PŘÍSTUP

  Díváme se na svět otevřenýma očima. Tak, jako jsou v našem týmu rozdílné osobnosti, tak i u našich zákazníků si uvědomujeme různé požadavky a potřeby a snažíme se ke každému přistupovat individuálně. Snažíme se našim zákazníkům co nejvíc usnadnit život, a proto nabízíme kompletní služby od výkupu původního vozu, přes zajištění pojištění a financování, až po montáž příslušenství na nový vůz. Stávající majitelé u nás vždy naleznou příjemné zázemí a kompletní péči o svůj vůz, až do té doby, dokud se mu budou kola točit.

autosalony dekomu

 • pardubice - Prodej a servis Volvo

  Hradecká 537, 530 09 Pardubice

 • hradec králové - Jaguar Land Rover

  Bří. Štefanů 272/37a, 500 03 Hradec Králové

 • hradec králové - Autobazar

  Bří. Štefanů 272/37a, 500 03 Hradec Králové

  Showroom Hradec Králové

nemám čas potřebuji full-service kontaktujte mne

Nemáte čas, nebo se nechcete zabývat maličkostmi, naše společnost se ráda postará o vše co se týká vašeho vozu, za vás. Převezmeme veškeré náležitosti a vy se můžete nadále pohodlně věnovat dalším činnostem.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *