DekomSystem

TERÉNNÍ JÍZDY NA VYSOČINĚ

Land Rovery od DekomSystem nejsou jen na ježdění, ale především na zábavu! Posledně jsme se bavili v Bohdanči na Vysočině.

DEKOM SYSTEM pravidelně pořádá pro své zákazníky testování vozů Land Rover v terénních podmínkách. Naše poslední jarní akce se uskutečnila v areálu hotelu AGNES v Bohdanči na Vysočině. Místní malebná krajina poskytla nejen zážitek z krásné přírody a projížďku po kopcích, pastvinách a rybnících, ale i terénní výzvy pro naše vozy. Brodění, vyjeté koleje, boční náklony, řízené sjezdy a výjezdy prudkých kopců zvládly na jedničku všechny testované vozy.  Z nových modelů byly k projížďce připraveny vozy Range Rover Evoque Cabriolet, Range Rover Evoque, Discovery Sport, Range Rover Sport a Discovery. 

 

Měli jsme tu čest přivítat na akci i některé zástupce slavné Land Rover historie. Zabrodili jsme si i s Discovery II, Discovery III, Discovery IV a vozem, který se opravdu jmenoval Land Rover. Klenotem celé akce byl zbrusu nový vůz Range Rover Velar, který představuje technologie a design budoucnosti.

 

Odkaz na video:  https://www.youtube.com/watch?v=RaHT5YjMZxA

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.