DekomSystem

Premiéra Volva XC40 v Praze

Téměř čtvrt roku předtím, než dorazí nové Volvo XC40 do showroomů, již bude k vidění v obchodně-společenských centrech v Praze. Svou českou premiéru zažije 23. a 24. října v centru Arkády Pankrác Praha a Dekom System bude samozřejmě při tom.

Nové Volvo XC40: Výjimečná premiéra již tento týden v Praze

 

Volvo XC40 je malé SUV plné velkých inovací. Zaujme expresivním designem, důmyslně řešeným úložným prostorem a inovativními technologiemi. Již po měsíci od jeho světové premiéry je možné spatřit je v těchto dnech v Česku.

 

Téměř čtvrt roku předtím, než dorazí do showroomů autorizovaných prodejců Volvo, již bude k vidění v obchodně-společenských centrech v Praze. Svou českou premiéru zažije 23. a 24. října v centru Arkády Pankrác Praha a Dekom System bude samozřejmě při tom. Akce je otevřená všem zájemcům, a tak si nové Volvo XC40 mohou na vlastní oči prohlédnout všichni, koho přitahuje moderní a nápaditý design, progresivní technologie, možnosti konektivity a soudobé trendy.

 

Nové Volvo XC40 vyniká hravým, mladistvým designem, s proporcemi kompaktního SUV. Jeho tvůrci se inspirovali v architektuře, módě či umění – výsledkem je svérázný a snadno rozeznatelný vzhled, což tomuto modelu v dnešní unifikované době přidává na přitažlivosti. Vnitřní prostor je využit chytře a komplexně – nabízí množství důmyslných úložných prostorů od kapes ve dveřích dostatečně velkých pro notebook či příruční tašku přes bezdrátovou nabíječku na telefon na bázi indukce až třeba po vyjímatelný odpadkový koš.

 

XC40 překvapuje svými možnostmi konektivity a nabízí řadu nových funkcí a prvků, jež pomáhají s výraznou integrací digitálního života řidiče a automobilu. Veškeré technologie jsou zcela intuitivní, což spolu se zvýšenou jízdní pozicí dává pocit plné kontroly na vozidlem v každé situaci. V těch krizových pak pomůže řada bezpečnostních systémů a funkcí s podporou řízení –  základem je poslední generace systému City Safety, jenž umí rozpoznávat překážky, chodce či zvířata a v případě potřeby sám vozidlo zbrzdí. Nechybí systém ochrany proti neúmyslnému sjetí z vozovky, systém preventivní ochrany v případě nechtěného opuštění vozovky, varování před křížením cesty jiným vozidlem s funkcí automatického brzdění plnou brzdnou silou a kamera s výhledem do 360°, která řidiči pomůže při manévrování ve stísněném prostoru.

 

Volitelným pomocníkem je pak systém IntelliSafe Assist s adaptivním tempomatem ACC včetně asistentu pro jízdu v kolonách a semiautonomního řízení Pilot Assist II (do 130 km/h), které udržuje nastavenou rychlost či odstup od vozidla vpředu a jemně koriguje řízení tak, aby se vůz pohyboval ve svém pruhu.

 

Všechny své přednosti nyní Volvo XC40 poprvé naživo předvede i českým zájemcům v duchu současných trendů městského života.

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.