DekomSystem

Pardubická Juniorka

Pardubická Juniorka neoficiální označení pro Mistrovství ČR staršího dorostu v tenise. Tradiční tenisový turnaj, který se v Pardubicích koná již od roku 1926.

Turnaj je obdobou každoročního prestižního Orange Bowlu, jedeno z největších tenisových juniorských turnajů, konaného na Floridě.

Pardubické Juniorky se úspěšně účastnili všichni přední čeští tenisté a tenistky, například Ivan Lendl, Miloslav Mečíř, Tomáš Berdych, Martina Navrátilová, Jana Novotná, Hana Mandlíková nebo Petra Kvitová. Petra se po výhře v roce 2006 nechala slyšet, že by se také ráda prosadila ve světě, stejně jako ostatní předchozí vítězové Pardubické Juniorky. [1]

Společnost Dekom System je vášnivých fanouškem toho krásného sportu a proto na turnaji nesmíme chybět. A tak kromě podpory hráčů můžete čas během přestávek využít k návštěvě našeho vozového parku, kde se na Vás těší vždy jeden zástupce našich značek Volvo XC60 (s oceněním Světové auto roku 2018), Jaguar XE a nebo Land Rover Discovery se speciální zvýhodněnou nabídkou. Neváhejte, těšíme se na Vás!!

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.