DekomSystem

Odhalení nového modelu Volvo XC40

Buďte mezi prvními, kdo uvidí nové Volvo XC40 při živém streamování z milánského studia Volvo.

Nový model XC40 značky Volvo Cars přináší SUV inspirovanou důvěrou navrženou pro bydlení ve městě.

Cílem modelu XC40 je, aby denní městské dojíždění bylo méně stresující a zábavnější, proto nabídne nejlepší možné bezpečností standardy v kombinacích se snadno použitelným rozhraním a pohodlnými propojenými službami. 

Nový model XC40 je prvním vozem Volvo na novém modelu Compact Modular Architecture (CMA) a zahrnuje celou řadu špičkových technologií, které byly poprvé představeny v řadě sourozenců řady 90 a 60, které jsou založeny na rozsáhlejším systému škálovatelných produktů společnosti Volvo (SPA). 

Moderní městský život představuje složité výzvy pro řidiče, chodce, cyklisty a další účastníky silničního provozu. S XC40 se snažíme snížit tzv. kognitivní zatížení řidiče, pomocí poloautomatického systému Pilot Assist, bezpečnostní ochrany na silnici, upozornění na křížovou dopravu s automatickou brzdou a 360 ° fotoaparátu, který pomáhá řidičům manévrovat své vozidlo do těsných parkovacích míst. 

Součástí platformy má být i nově uvedený tříválec o objemu 1,5 litru, které doplní dříve uvedené dvoulitrové čtyřválce. Tříválcový agregát má být použit i v kombinaci se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou a elektromotorem ve formě hybridního modelu.

Zatímco naše systémy bezpečnosti a asistence řidiče aktivně rozpoznají a snižují potenciální konflikty, vy jako řidič se můžete více uvolnit, a tak si užít městské jízdy.


Odhalení nového modelu Volvo XC40 se bude konat 21. září v 11:15 SEČ. Přímý přenos můžete sledovat zde.

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.