DekomSystem

Nový extrémní Discovery SVX

Objev pro milovníky off-road, kteří hledají dobrodružství.

Nový Discovery SVX posunuje všestrannost modelu Discovery na novou úroveň. Extrémnější terénní schopnosti, vytříbený design a technika, na kterou se můžete spolehnout, posouvají dosavadní silné stránky modelu na další vývojový stupeň.

 

Discovery SVX je jediný model, který pohání jemně vyladěný pětilitrový a kompresorem přeplňovaný osmiválec. Jednotka nabízí špičkový výkon 386 kW (525 k) a točivý moment 625 Nm.

 

Praktické detaily, jako stabilní ochranný kryt podvozku z hliníku, propůjčují vozu mimořádné terénní schopnosti. Optimalizovaný systém Terrain Response 2 Automatic a větší světlá výška zajišťují zlepšenou brodivost. Bez problémů se vypořádáte s většinou terénů.

 

Poprvé v historii Discovery je SVX vybaven systémem aktivní hydraulické kontroly náklonu (Hydraulic Active Roll Control, H-ARC). Nová technologie přináší optimalizovanou stranovou pohyblivost náprav, vylepšenou trakci v terénu a neutrální chování v zatáčkách na silnici. Kolébání karoserie se redukuje a vůz bezpečně sedí na vozovce. K výbavě patří aktivní uzávěrka mezinápravového diferenciálu, aktivní uzávěrka zadního diferenciálu s lamelovou spojkou a kontrola trakce přibrzďováním. Tato technika společně brání nadměrnému prokluzu kol a stará se o maximální trakci na každém povrchu.

 

Ještě větší pohodlí vám zajistí náramek Activity Key. Náramek můžete jednoduše nosit místo svazku klíčů. Jeho odolná konstrukce byla testována za nejextrémnějších podmínek a je plně vodotěsná.

 

Více informací o novém Discovery SVX Vám rádi poskytneme u nás v DEKOM SYSTEM.

 

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=FsXMImaALcw

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.