DekomSystem

Nový autosalon Jaguar Land Rover

Dokončení nového autosalonu Jaguar Land Rover na ulici Bratří Štefanů 272 v Hradci Králové se blíží!

Stavba nového sídla značek Jaguar a Land Rover započala v červnu 2017 a nyní se již blíží do svého finále. Celý projekt probíhá pod přísným dohledem automobilky, která si zakládá na použití prémiových materiálů, designových architektonických prvků a instalaci elementů předních světových výrobců. Nově otevíraný autosalon své návštěvníky okouzlí svou vzdušností, luxusním vybavením, a britskou noblesou.

Největší kouzlo tomuto místu samozřejmě přinesou atraktivní vozy značek Jaguar a Land Rover. Zabydlí se zde agilní sporťák Jaguar F-Type, dynamický manažerský Jaguar XF, atraktivní SUV Jaguar F-Pace, úplná novinka Jaguar E-Pace i další dravci vozového parku Jaguar. Vedle toho nebudou chybět modely pro milovníky komfortu, terénních dobrodružství a kultovního designu Land Rover Discovery a Discovery Sport, Range Rover Evoque, zcela nový Range Rover Velar či inovovaný Range Rover Sport. Všechny vozy budou lákat k projížďce!

Kromě showroomu nabídne autosalon i moderní servisní zázemí. Autorizovaný servis Jaguar Land Rover poskytne kompletní služby pro majitele od diagnostiky, pneuservis, přes servisní prohlídky, běžné opravy až po služby vlastní lakovny a klempírny. Nový komplex zahrnuje i autobazar, specializovaný na výkup a prodej prémiových ojetých vozů značek Volvo, Jaguar a Land Rover.

Investorem stavby je společnost DEKOM SYSTEM, s.r.o., renomovaný prodejce luxusních vozů ve východních Čechách již 20 let. Stavbu provádí hradecká stavební společnost STAKO s.r.o. podle projektu pardubické projekční kanceláře PRODIN a.s.

Brány tohoto nového komplexu se návštěvníkům otevřou již v průběhu března 2018. Společnost DEKOM SYSTEM srdečně zve milovníky britského motorismu k návštěvě!

Přidat nový komentář

Pokud by jste rádi připojili svůj názor k tomuto článku, vyplňte následující formulář. Děkujeme.