DekomSystem

aktuálně z dekomu

Zde se dozvíte informace o aktivitách společnosti DEKOM SYSTEM, aktuálních výstavách automobilů, novinkách ze světa Land Rover a také výhodných nabídkách a akcích.

 • 12.09 .2019

  Svět už zná nového Defendra

  V úterý 10. září 2019 v 09:50 byl na autosalonu ve Frankfurtu představen nový Land Rover Defender. Tento nový model je výsledkem 70 let inovací a průběžného zlepšování. A přesto, že svým robustním provedením vzdává čest svým předchůdcům, je to ryzí Defender pro 21. století.

 • 14.08 .2019

  Pardubická juniorka 2019

  Společnost DekomSystem podporuje mnoho regionálních aktivit – vzdělávacích, kulturních, sportovních. Patří k nim i Pardubická juniorka – Mistrovství České republiky staršího dorostu v tenise, kterou jako hlavní partner podporujeme již mnoho let. Vystavení luxusních vozů značek Volvo, Jaguar a Land Rover po celou dobu konání uvedeného tenisového mistrovství, přímo v areálu tenisového klubu LTC Pardubice, se stalo tradicí.

 • 12.07 .2019

  HUDEBNÍ VEČER NA ZÁMKU KOSTELEC NAD ORLICÍ - Jiří Stivín: Klasika a Jazz

  V červnu 2019 jsme pro naše klienty připravili kulturní večer – návštěvu koncertu Jiřího Stivína KLASIKA & JAZZ, spojenou se soukromou prohlídkou nádherného zámku Kostelec nad Orlicí. Naše hosty osobně přivítal a zámkem provedl hrabě František Kinský, potomek jednoho z nejstarších českých aristokratických rodů, majitel zámku a správce rodového majetku.

 • 25.04 .2019

  Jaguar I-Pace se stal Světovým autem roku 2019

  New York, 18. dubna 2019 – Elektrický model Jaguar I-PACE zvítězil v anketě World Car of the Year 2019. Kromě prvního místa ve World Car of the Year 2019 vůz vyhrál také první místo ve World Car Design of the Year a World Green Car.

  Za posledních 15 let je model I-PACE prvním vozem, který zkompletoval tři tituly. V anketě hlasovalo 86 novinářů z celkem 24 zemí. Vítězství přichází necelý měsíc poté, co byl tento model zvolen Evropským autem roku.