DekomSystem

aktuálně z dekomu

Zde se dozvíte informace o aktivitách společnosti DEKOM SYSTEM, aktuálních výstavách automobilů, novinkách ze světa Land Rover a také výhodných nabídkách a akcích.

 • 17.10 .2019

  Automobilka Volvo Cars představila plně elektrické SUV Volvo XC40 Recharge, které se stane součástí její nové řady elektrifikovaných modelů

  16. říjen 2019 byl pro společnost Volvo Cars velmi významný, protože v tento den představila svůj vůbec první plně elektrický model, Volvo XC40 Recharge, který je současně prvním modelem automobilky nesoucím označení Recharge nové koncepční modelové linie.

  Generální ředitel automobilky Håkan Samuelsson uvedl, že pro společnost Volvo Cars je budoucnost elektrická. Dodal, že představením plně elektrického Volva XC40 a modelové linie Recharge společnost udělala další zásadní krok tímto směrem.

 • 12.09 .2019

  Svět už zná nového Defendra

  V úterý 10. září 2019 v 09:50 byl na autosalonu ve Frankfurtu představen nový Land Rover Defender. Tento nový model je výsledkem 70 let inovací a průběžného zlepšování. A přesto, že svým robustním provedením vzdává čest svým předchůdcům, je to ryzí Defender pro 21. století.

 • 14.08 .2019

  Pardubická juniorka 2019

  Společnost DekomSystem podporuje mnoho regionálních aktivit – vzdělávacích, kulturních, sportovních. Patří k nim i Pardubická juniorka – Mistrovství České republiky staršího dorostu v tenise, kterou jako hlavní partner podporujeme již mnoho let. Vystavení luxusních vozů značek Volvo, Jaguar a Land Rover po celou dobu konání uvedeného tenisového mistrovství, přímo v areálu tenisového klubu LTC Pardubice, se stalo tradicí.

 • 12.07 .2019

  HUDEBNÍ VEČER NA ZÁMKU KOSTELEC NAD ORLICÍ - Jiří Stivín: Klasika a Jazz

  V červnu 2019 jsme pro naše klienty připravili kulturní večer – návštěvu koncertu Jiřího Stivína KLASIKA & JAZZ, spojenou se soukromou prohlídkou nádherného zámku Kostelec nad Orlicí. Naše hosty osobně přivítal a zámkem provedl hrabě František Kinský, potomek jednoho z nejstarších českých aristokratických rodů, majitel zámku a správce rodového majetku.