DekomSystem

aktuálně z dekomu

Zde se dozvíte informace o aktivitách společnosti DEKOM SYSTEM, aktuálních výstavách automobilů, novinkách ze světa Land Rover a také výhodných nabídkách a akcích.

 • 10.12 .2019

  Vánoční otevírací doba

  OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ OTEVÍRACÍ DOBY V OBDOBÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

 • 28.11 .2019

  Elektřina na jeden rok zdarma

  Zredukujte svou uhlíkovou stopu prostřednictvím nového plug-in hybridního vozu Volvo a my Vám zpětně proplatíme elektřinu, kterou jste spotřebovali na Vaše cestování.

 • 17.10 .2019

  Automobilka Volvo Cars představila plně elektrické SUV Volvo XC40 Recharge, které se stane součástí její nové řady elektrifikovaných modelů

  16. říjen 2019 byl pro společnost Volvo Cars velmi významný, protože v tento den představila svůj vůbec první plně elektrický model, Volvo XC40 Recharge, který je současně prvním modelem automobilky nesoucím označení Recharge nové koncepční modelové linie.

  Generální ředitel automobilky Håkan Samuelsson uvedl, že pro společnost Volvo Cars je budoucnost elektrická. Dodal, že představením plně elektrického Volva XC40 a modelové linie Recharge společnost udělala další zásadní krok tímto směrem.

 • 12.09 .2019

  Svět už zná nového Defendra

  V úterý 10. září 2019 v 09:50 byl na autosalonu ve Frankfurtu představen nový Land Rover Defender. Tento nový model je výsledkem 70 let inovací a průběžného zlepšování. A přesto, že svým robustním provedením vzdává čest svým předchůdcům, je to ryzí Defender pro 21. století.