DekomSystem

JAGUAR XF

Naprosto podmanivé spojení designu, dynamiky a kultivovanosti.

1 148 169 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Více jistoty za volantem

  Systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu. Poskytuje řidičům ještě více jistoty při jízdě na kluzkém, sypkém nebo zledovatělém povrchu, po nerovném povrchu a dokonce i při sjíždění strmých svahů. Po jeho aktivaci si tlačítky tempomatu nastavte požadovanou rychlost jízdy v rozmezí od 3,6 do 30 km/h. Jakmile vůz dosáhne nastavené rychlosti, systém ASPC ji udržuje a zároveň dbá na zachování optimální trakce.

 • illustration

  Prostor a všestrannost

  Zadní sedadla modelu XF Sportbrake lze kompletně sklopit a vytvořit tak zcela rovnou ložnou plochu, nebo je lze sklápět odděleně v poměru 40:20:40 pomocí vhodně umístěného mechanismu dálkového odjištění přístupného ze zavazadlového prostoru. Snadno přístupné kolejnice umožňují ještě rozšířit možnosti využití zavazadlového prostoru. Dělicí síť, která se vyznačuje snadnou montáží, zabraňuje přepadnutí předmětů na zadní sedadla.

 • illustration

  Geniální podvozek

  Sofistikovaná konstrukce přední a zadní nápravy modelu XF je tvořena odolnými a lehkými hliníkovými komponenty. Zavěšení předních kol na dvojicích příčných lichoběžníkových ramen je podobné jako u modelu F-TYPE a zaručuje ovladatelnost, která nemá ve své třídě konkurenci. Víceprvková zadní náprava Integral Link disponuje vysokou tuhostí nezbytnou pro vynikající ovladatelnost, zvyšuje úroveň jízdního komfortu a rozšiřuje dynamické schopnosti modelu XF.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky