DekomSystem

JAGUAR XE

Nejvyspělejší, nejhospodárnější a nejkultivovanější sportovní sedan, jaký kdy Jaguar vyrobil.

1 016 763 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Systém Tourque Vectoring

  Systém rozdělování hnací síly mezi jednotlivá kola pomocí brzdných zásahů (Torque Vectoring) modelu XE maximalizuje ovladatelnost při rychlém průjezdu zatáčkou. Systém Torque Vectoring nezávisle brzdí jednotlivá vnitřní kola vpředu i vzadu. Agilní chování vozu díky tomu připomíná sportovní automobily a zvyšuje jistotu řidiče při řízení.

 • illustration

  Hospodárnost a sportovní výkony

  Nabízená řada motorů pro model XE uspokojí veškeré požadavky náročných řidičů. K dispozici jsou dva zážehové a tři vznětové motory z naší nejmodernější řady motorů Ingenium. Všechny nabízí vysoký výkon a velký točivý moment. Ten nejhospodárnější se může pochlubit kombinovanou spotřebou paliva pouhých 3,8 l/100 km, což odpovídá emisím CO2 pouhých 99 g/km. Pokud však dáváte přednost nekompromisnímu výkonu, pak by vám mohl vyhovovat model XE S s výkonným zážehovým motorem V6 s výkonem 380 k: z klidu na 100 km/h zrychlí za 5,0 sekundy.

 • illustration

  Jaguar Care

  Model XE je nabízen s tříletou zárukou bez omezení ujetých kilometrů, společně s programem standardních servisních prohlídek zdarma po dobu tří let. Tento program zákaznické péče označujeme Jaguar Care. Díky tomu patří celkové náklady na vlastnictví modelu XE mezi nejnižší ve své třídě.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky