DekomSystem

JAGUAR F-PACE

Sportovní SUV nabízející maximální požitek z jízdy.

1 204 555 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  Praktičnost

  F-PACE má ve své třídě největší objem zavazadlového prostoru 650 litrů, přičemž jeho využitelnost je maximalizována důkladně promyšleným tvarem a rozměry. Stejně tak prostor pro kolena a nohy na zadních sedadlech modelu F-PACE patří mezi nejlepší ve své třídě a zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40 umožňují ještě větší variabilitu. Na přání dodávané senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru vám zpřístupní zavazadlový prostor i s plnýma rukama. Jednoduše vložíte nohu pod zadní roh a zavazadlový prostor se otevře nebo zavře.

 • illustration

  Panoramatické střešní okno

  Vyberte si pevné nebo posuvné panoramatické skleněné střešní okno, dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu F‑PACE světlem a umocní pocit prostornosti. Pro ještě větší pocit soukromí jsou všechna panoramatická střešní okna standardně vybavena elektricky ovládanou roletou, která také brání nadměrnému zahřívání interiéru intenzivním slunečním světlem.

 • illustration

  Vyspělá aerodynamika

  Aerodynamické vlastnosti modelu F-PACE jsou ovlivněny především designem karoserie a jejich vysokou úroveň dokládá pozoruhodný součinitel aerodynamického odporu Cx 0,34. Výsledkem je aerodynamika, která si v ničem nezadá s elegantním vzhledem modelu F-PACE. Vyspělá úroveň aerodynamiky snižuje spotřebu paliva, emise CO2 a hladinu hluku, přičemž současně zvyšuje stabilitu ve vysokých rychlostech a jistotu řidiče při řízení.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky