DekomSystem

JAGUAR E-PACE

Jedinečná kombinace úchvatného vzhledu, skvělé agility a dynamického zážitku z jízdy.

966 669 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  LED světlomety

  Model E PACE je kompletně vybaven vnějším LED osvětlením, takže je na silnici nepřehlédnutelný. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a jsou hospodárnější, neboť spotřebují méně energie. Na přání dodávané Matrix LED světlomety jsou k dispozici s animovanými ukazateli směru, které pomáhají ostatním účastníkům silničního provozu rychleji rozpoznat zamýšlený směr jízdy.

 • illustration

  Praktičnost – místo pro vše

  Interiér modelu E-PACE nabízí prvotřídní úložné prostory. Hluboká úložná schránka ve středové konzole obsahuje odnímatelné držáky na nápoje a tvoří tak velmi flexibilní prostor, který pojme menší tablety nebo čtyři lahve o objemu 750 ml. Uvnitř konzoly se nachází 12V zásuvka a dva vstupy USB pro nabíjení, na zadní části středové konzoly jsou tři volitelné vstupy USB pro cestující vzadu. Dno odkládací schránky umožňuje také upevnění tabletu a jeho bezpečné zajištění při nabíjení.

 • illustration

  Bezpečnostní prvky

  Součástí standardní výbavy jsou asistenční systémy, které vám poskytnou jistotu a dostatek informací. Zahrnují například asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu, systém sledování pozornosti řidiče, zadní parkovací kameru nebo parkovací senzory vpředu a vzadu. Nechybí ani systém dynamické kontroly stability (DSC) a nouzový brzdový asistent (EBA) nebo airbag pro chodce. Ten je umístěn pod kapotou. Senzory v nárazníku se v případě nehody aktivují, kapota se zdvihne a aktivuje se airbag, který ochrání chodce nebo cyklisty před nárazem do čelního skla.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky