DekomSystem

Land Rover Discovery Sport

Discovery Sport je prémiové SUV, které kombinuje vynikající design, robustní konstrukci a výjimečnou praktičnost.

940 654 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  KOMFORT A UŽITNÉ VLASTNOSTI

  Discovery Sport nabídne dostatek prostoru cestujícím i jejich zavazadlům díky objemu zavazadlového prostoru až 1 698 litrů a variabilnímu uspořádání sedadel. Dokonce i v pětimístné konfiguraci je objem zavazadlového prostoru pozoruhodných 981 litrů. Druhá řada sedadel je neobyčejně prostorná a variabilní. Její sedadla lze podélně posunovat v rozsahu 160 mm, čímž získáte více zavazadlového prostoru nebo komfortu. Discovery Sport se na přání dodává i s třetí řadou sedadel, kterou je možné snadno složit a získat tak rovnou úložnou plochu.

 • illustration

  TECHNOLOGIE

  Discovery Sport se dodává se spoustou praktických technologií. Například na přání dodávaný systém Dual View umožňuje řidiči a spolujezdci sledovat na 10" dotykové obrazovce dva zcela odlišné obsahy. Řidič může například používat satelitní navigační systém, zatímco spolujezdec má možnost sledovat film na DVD. Potřebujete za jízdy nabít herní konzoli, tablet nebo chytrý telefon? Discovery Sport nabízí na přání až šest vstupů USB pro nabíjení pro všechny řady sedadel. Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení vám umožní ovládat zadní výklopné víko pohybem nohy pod zádí vozidla.  

 • illustration

  MOTORY

  Discovery Sport se dodává s novými čtyřválcovými zážehovými a vznětovými motory Ingenium. Zážehové motory Si4 2,0 l jsou k dispozici s výkonem 240 koní nebo 290 koní ve spojení s devítistupňovou automatickou převodovkou ve standardní výbavě a nabízí skutečně vysoké jízdní výkony. Vznětové motory jsou v nabídce ve čtyřech variantách, včetně nového motoru SD4 s výkonem 240 koní přeplňovaného dvěma turbodmychadly spojeného s devítistupňovou automatickou převodovkou. Motory eD4, TD4 150 koní a TD4 180 koní se standardně dodávají s šestistupňovou manuální převodovkou.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky