DekomSystem

Land Rover Discovery

Nový Discovery je nejlepší ve své třídě z hlediska terénních schopností, jízdy s přívěsem a brodivosti.

1 443 288 Kč

již od (cena s DPH)

 • illustration

  JÍZDA S PŘÍVĚSEM

  V průběhu let si model Discovery získal celosvětový věhlas pro své tažné schopnosti. Díky přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg a souboru inovativních funkcí pro jízdu s přívěsem vás ani nový Discovery v tomto směru nezklame. Praktickými pomocníky jsou například elektricky ovládané tažné zařízení, asistent pro připojení přívěsu nebo systém měření svislého zatížení přívěsu. Manévrování s přívěsem usnadní asistent pro couvání s přívěsem, díky kterému získáte přesné pokyny zobrazované na dotykovém displeji.

 • illustration

  SEDM SEDADEL

  Volitelných sedm plnohodnotných sedadel v novém Discovery je příkladem skutečného komfortu a všestrannosti. Díky uspořádání ve třech řadách s praktickým ovládáním nenabízí žádné jiné vozidlo této třídy tak příjemné prostředí. Stupňovité uspořádání sedadel zajišťuje, že všichni cestující mají maximálně komfortní výhled a střecha s odstupňovanou výškou pak poskytuje více místa nad hlavou. Sedadla jsou doplněna inteligentním sklápěním, které vám umožní nakonfigurovat sedadla druhé a třetí řady pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru, nebo na hlavním dotykovém displeji. Díky průkopnické technologii od společnosti Land Rover můžete navíc nakonfigurovat sedadla na dálku pomocí aplikace v chytrém telefonu.

 • illustration

  MAXIMUM KAPACITY

  Nový Discovery je nabit důmyslně navrženými úložnými schránkami, do kterých se dají uložit všechna elektronická zařízení, turističtí průvodci a další předměty. Například odkládací přihrádka středové loketní opěrky se dá překlopit o 180°, takže vznikne plochá přihrádka, když by cestující ve druhé řadě potřebovali více úložného prostoru. Kapsy ve dveřích pojmou lahev s objemem 1 litru vpředu a 0,5 litru ve druhé řadě. V sedmimístné verzi mohou cestující ve třetí řadě využívat samostatné úložné prostory v bočním panelu. Zavazadlový prostor pojme větší náklad, než jakékoliv SUV této třídy. Za předními sedadly nabízí prostor s objemem až 2 406 litrů, za druhou řadou sedadel je k dispozici velkorysých 1 137 litrů. Za třetí řadu sedadel se případně vejdou tři příruční zavazadla.

soubory ke stažení

katalogy-brožury-ceníky